Apie Mus

Apie Mus

UAB TransTo

TransTo, UAB - tai privataus kapitalo įmonė, veiklą pradėjusi 2013 metais Kauno mieste. Įmonės pagrindinė veikla - krovinių gabenimas kelių transportu. TransTo, UAB nuo pat įkūrimo sėkmingai vykdo bei plečia savo veiklą Lietuvos teritorijoje.

Atsižvelgdama ne tik į Lietuvos bet ir į  Europos rinkos transporto sektoriuje vis augančią konkurenciją, TransTo, UAB siekia išlikti rinkos dalimi pasitelkdama lanksčią kainų sistemą, įvairaus transporto pasiūlymą,  greitą bei kokybišką klientų aptarnavimą. 

2014 -2015 metais TransTo, UAB ypač aktyviai dalyvavo Euro projekte, kuriame veikė kaip vežėjas /inkasatorius. Užsakovas G4S Lietuva patikėjo milijonus litų bei eurų pervežimui mūsų įmonei. Projektas vyko 4 mėnesius, visos užduotys buvo įvykdytos pagal reikalavimus ir laiku.

Mūsų vizija – tapti geriausia bei patikimiausia transporto ir logistikos įmone visame regione

Mūsų misija – suteikti klientams išskirtinį klientų aptarnavimą, patogią ir saugią aplinką darbuotojams. Logistikos srityje teikti sau lygių neturinčias paslaugas. 

Mūsų tikslas – maksimalus efektyvumas , aukštos kokybės paslaugos, aukštas klientų aptarnavimo lygis.

transto fonas
Mūsų Paslaugos

Mūsų įmonės stipriosios pusės:

transto fonas stipriosios puses
  • Krovinių gabenimas Lietuvoje, į Latviją, Estiją;
  • Mes esame lankstūs, todėl paslaugų kainas pasiūlysime atsižvelgdami į Jūsų tikslus bei poreikius;
  • Turime platų mikroautobusų bei sunkvežimių kroviniams gabenti pasirinkimą;
  • Galime Jums pasiūlyti geriausius, Jūsų poreikius tenkinančius sprendimus;
  • Turime kompetentingų ir patyrusių vadybininkų ir vairuotojų komandą;
  • Teikiame krovinių ekspedijavimo paslaugas: užtikriname kokybišką klientų aptarnavimą, kontroliuojame visus krovinių pervežimo procesus, rūpinames, kad kroviniai saugiai ir laiku pasiektų pristatymo vietą;

TransTo, UAB transporto vadybininkai ne vienerius metus dirbantys šioje srityje bei patyrę vairuotojai  pasirūpins, kad kiekvienas krovinys būtų paimtas ir pristatytas sutartu laiku už sutartą kainą.