Apie Mus

Apie Mus

UAB TransTo

TransTo, UAB - tai privataus kapitalo įmonė, veiklą pradėjusi 2013 metais Kauno mieste. Įmonės pagrindinė veikla - krovinių gabenimas kelių transportu. TransTo, UAB nuo pat įkūrimo sėkmingai vykdo bei plečia savo veiklą Lietuvos didžiuosiuose miestuose . Įmonės padaliniai yra Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje.

Atsižvelgiant į Lietuvos rinkos transporto sektoriuje vis augančią konkurenciją, TransTo, UAB siekia išlikti rinkos dalimi pasitelkdama lanksčią kainų sistemą, greitą bei kokybišką klientų aptarnavimą.

Mūsų vizija – būti geriausia transporto logistikos įmone visame regione, tarp esančių konkurentų.

Mūsų misija – suteikti klientams išskirtinį klientų aptarnavimą, patogią ir saugią aplinką darbuotojams. Logistikos srityje teigti sau lygių neturinčias paslaugas. Tai užtikrina įmonės vardas  ir reputacija.

transto fonas
Mūsų Paslaugos

Mūsų įmonės stipriosios pusės:

transto fonas stipriosios puses
  • Krovinių gabenimas Lietuvoje, į Latviją, Estiją;
  • Mes esame lankstūs, todėl paslaugų kainas pasiūlysime atsižvelgdami į Jūsų tikslus bei poreikius;
  • Turime platų mikroautobusų bei sunkvežimių kroviniams gabenti pasirinkimą;
  • Galime Jums pasiūlyti geriausius, Jūsų poreikius tenkinančius sprendimus;
  • Turime kompetentingų ir patyrusių vadybininkų ir vairuotojų komandą;
  • Teikiame krovinių ekspedijavimo paslaugas: užtikriname kokybišką klientų aptarnavimą, kontroliuojame visus krovinių pervežimo procesus, rūpinames, kad kroviniai saugiai ir laiku pasiektų pristatymo vietą;

TransTo, UAB transporto vadybininkai ne vienerius metus dirbantys šioje srityje bei patyrę vairuotojai  pasirūpins, kad kiekvienas krovinys būtų paimtas ir pristatytas sutartu laiku už sutartą kainą.